LiepU Jauno mediju mākslas studentu darbu izstāde "mim"

10. jūnijā pulksten 18:00 Liepājas Universitātes Jauno mediju mākslas 1. kursa studenti ielūdz uz foto izstādes "mim" atklāšanu Graudu ielā 36/38. Izstādes vienojošā tēma ir Māršala Makluena (Marshall McLuhan) citāts "The Medium is the Message" jeb "Medijs ir vēstījums".
Izstāde apskatāma no 10. līdz 17. jūnijam (darba laiks: 12.00 – 18.00). Pēc atklāšanas ballīte, kurā par skaņu un vizualizācijām gādās JMM studenti. Savukārt 17.  jūnijā 1. kursa studenti piedāvās vērtēšanai filozofijas moduļa noslēguma filmas.
Ar šo izstādi studenti apliecina, ka mākslas darba forma bieži vien ir svarīgāka par tā saturu – darbos galvenie akcenti tiek likti tieši uz veidu kā attēls iegūts. Rentgens, camera obscura, skeneris, gumijas bihromāts – tie ir tikai daži tradicionālajai fotogrāfijai alternatīvie attēlu iegūšanas paņēmieni, caur kuriem studenti cenšas atklāt, kā pats medijs diktē darba saturu.
Paralēli netradicionāli iegūtajiem attēliem būs iespējams aplūkot studentu veidotos interaktīvos darbus jeb "skaņu ainavas", kā arī mācību procesā tapušās analogās fotogrāfijas.
Darbi tapuši pateicoties LiepU pasniedzēju un mākslinieku – Kristapa Grundšteina, Raita Šmita un Gunāra Kopštāla – atbalstam.